Kapat
Menü

Biz Kimiz

1996 Yılında Aydın'da başladığı yolculuğuna bugün 30 kişilik ekibi, 300'den fazla firma ve 14000'den fazla kullanıcısı ile İstanbul'da devam eden ERYAZ , gerek teknolojisi, gerek servisleri ile sektörde başarı çıtasını her yıl daha yukarı taşıyor. “Yerelden Evrensele” vizyonu çerçevesinde istikrarlı bir büyüme grafiği çizen ve bugünün en kıymetli sermayesi bilgiyi ihraç eden ERYAZ , uluslararası platformlarda da Türkiye’nin teknoloji geliştiren bir ülke olarak anılmasına da katkıda bulunuyor.

Teknolojinin sunduğu olanakları müşterilerinin iş verimliliklerini artırmalarına hizmet edecek biçimde yorumlayan ERYAZ , otomotiv sektöründe her ölçekte şirkete çözüm sunuyor. Şirketleri, içinde bulunduğumuz bilgi çağının uluslararası standartlardaki gerekliliklerine hazırlayan ERYAZ çözümleri; B2B , B2C , CRM , Online Katalog, Oto Servis Yazılımları, Parekende yönetim sistemleri ,ERP sistemleri, Depo Otomasyonları ve Tedarik Yönetim Sistemleri hizmetleriyle tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, hatasız, esnek, zaman ve mekandan bağımsız biçimde yönetilebilmesini mümkün kılarken, geleceğe yönelik öngörüde bulunup hedef belirlemeyi destekliyor. Verinin bilgiye, bilginin stratejiye, stratejinin başarıya dönüşmesini destekleyen ERYAZ çözümleri, tüm bu aşamalarda şirketlerin ihtiyaç duyduğu ileri teknolojiye dayalı altyapıyı sağlıyor. Şirketlerin, teknolojinin yol açtığı değişime paralel olarak gelişmesini destekleyen ERYAZ , iddiasını ortaya koyduğu onlarca başarılı proje ile tescil ediyor.

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde müşterisi bulunan ve tam donanımlı destek ekibi ile ERYAZ , yazılım geliştirme süreçlerini de ATAŞEHİR/Küçükbakkalköy’deki ofisinde devam ettiriyor.

%100 memnuniyet ilkesi ile, hizmet verdiği müşterileri için dünyayı küçültürken işlerini büyütebilecekleri çözümler sunan ERYAZ , ticari başarısını toplumsal ve çevresel konulardaki duyarlılıklarıyla taçlandırıyor.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak,

Kalite Politikamız

Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.

Eryaz Software Hakkımızda